Новини

12.12.2017

vodomer

Питання та відповіді щодо повірки лічильників води.


За чий рахунок здійснюється періодична повірка квартирних приладів обліку води?

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відтак з 29.11.17р.  повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюватиметься за кошти абонентів.

Які є варіанти здійснення повірки квартирних лічильників холодної води для будинків, де виконавцем послуг є КП «Нікопольводоканал»?

На сьогоднішній день послуга з повірки квартирного лічильника холодної води може здійснюватися наступним чином:

1) З демонтажем приладу обліку та повіркою у спеціалізованій лабораторії – здійснюється мобільними бригадами КП «Нікопольводоканал» або абонентом самостійно (тільки після виконання розпломбування представником КП «Нікопольводоканал»).
Самостійне зняття пломби без згоди постачальника послуги заборонено.

2) Без демонтажу приладу обліку за допомогою переносної проливної установки.

Щодо  методу повірки слід зауважити, що тільки за умови повірки через процедуру демонтажу  лічильника води, фахівцями КП «Нікопольводоканал» виконуються його промивка,  регулювання, кваліфікований монтаж, що у  довготривалій перспективі забезпечує його якісне функціонування.

Яка вартість повірки та ремонту засобів обліку води?

Вартість послуг з повірки залежить від потреби робіт з демонтажу-монтажу:
1.    Вартість повірки для населення  (без робіт по демонтажу-монтажу лічильника) складає    127,24 грн.
2.    Вартість робіт з опломбування водолічильника для населення після повірки/ремонту складає 20,95 грн.
3.    Вартість робіт по демонтажу лічильника, його повірка, монтажу після повірки та опломбування для населення (державного сектора) складає 346,10 грн.
4.    Вартість робіт по заміні водолічильника для населення (державного сектору) з опломбуванням складає 182,57 грн. (без вартості матеріалів та водолічильника).
5.    Вартість робіт по повірці водолічильників без демонтажу (на місці їх експлуатації) для населення (державного сектору) складає 224,30 грн.

 Як проводиться повірка квартирних лічильників КП «Нікопольводоканал»?

Для  зручностей  абонентів,  КП «Нікопольводоканал» буде  сповіщати тих, кому необхідно  виконання повірки лічильників, шляхом вручення  повідомлення в руки або в поштову скриньку абонента.
У повідомленні  вказані законодавчі підстави для проведення повірки, терміни її проведення та  відповідальність за їх недотримання, а також контактні дані  КП «Нікопольводоканал» щодо роз’яснення з питань проведення повірки.  
Якщо під час надання повідомлення абонент знаходився  вдома, представник водоканалу за згодою абонента виконує розпломбування  лічильника води для подальшого надання його для повірки в каб.№104 КП «Нікопольводоканал».
У разі отримання  повідомлення  через поштову скриньку, споживачу  необхідно звернутись   за телефонами вказаним в повідомленні  або до каб.104  для  подання заявки щодо розпломбування лічильника.
Після розпломбування  лічильника споживач має право самостійно виконати його демонтаж  або  скористатися послугами КП «Нікопольводоканал».

- При виконанні  робіт  з демонтажу  лічильника  води представниками  водоканалу, на місце лічильника, який потребує повірки встановлюється лічильник з обмінного фонду.
Демонтований лічильник робітник КП забирає на повірку в спеціалізованій лабораторії. Повірка водоміра здійснюватиметься у термін, що не перевищує одного календарного місяця. В цей період нарахування за водоспоживання проводиться за показниками тимчасового лічильника.
За умови проходження приладом повірки представник КП зв’язується зі споживачем та домовляється про дату та час візиту  для встановлення повіреного лічильника в термін не пізніше 1 місяця з дня демонтажу лічильника..
У визначений день представник КП здійснює демонтаж тимчасового лічильника та монтаж повіреного лічильника і його опломбування. Після виконання робіт  складається акт (в 2 прим.) з наступною інформацією:
•    дата проведення робіт;
•    ПІБ працівника, що виконував роботи;
•    тип, заводський номер та показники лічильників, як демонтованих так і встановлених;
•    номери пломб, якими опломбовано лічильник та його з’єднувальні частини;
Зазначений документ даватиме право проводити розрахунки за встановленим приладом.

- При самостійному виконанні робіт з демонтажу водолічильника, споживач на місто лічильника встановлює тимчасову вставку, та самостійно доставляє лічильник до  КП (каб.№104). Повірка водоміра здійснюватиметься у термін, що не перевищує одного календарного місяця Нарахування за цей період здійснюються  за середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці. (п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 ).

За умови проходження приладом повірки, споживач  надає заявку на пломбування лічильника після повірки в каб,104, самостійно забирає лічильник та виконує монтаж. У визначений день представник КП пломбує повірений лічильник та  складає акт (в 2 прим.) щодо опломбування лічильника, після чого проводяться розрахунки за встановленим приладом.

Графік роботи : прийом лічильників на повірку та отримання лічильників після повірки з понеділка по четверг з 8:00 до 16:00, в п’ятницю з 8:00 до 15:00 без перерви.

Прийом лічильників на повірку здійснюється при наявності актів розпломбування, отримання лічильника здійснюється при наявності квітанціі про оплату послуг з повірки.

Як дізнатися, що до мене прийшов представник КП «Нікопольводоканал»?

Для підтвердження особи представник КП «Нікопольводоканал» повинен пред’явити службове посвідчення.

Як здійснюється нарахування сплати за послуги водопостачання та водовідведення у разі несвоєчасного проведення повірки квартирних лічильників?

У випадку, якщо споживач відмовиться від повірки, нарахування оплати за користування послугами централізованого водопостачання та водовідведення відбуватиметься  згідно з нормами водоспоживання.

Чи обов’язково потрібно опломбувати квартирні прилади обліку?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.05р. №630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» квартирні засоби обліку беруться виконавцем на комерційний облік.
Для встановлення на комерційний облік квартирних лічильнів води мешканцям квартир, які встановили прилад обліку, необхідно звернутись із заявою у КП «Нікопольводоканал».
Представник виконавця послуг проводить опломбування зі складанням відповідного акту згідно зі встановленим зразком, при цьому необхідно надати свідоцтво про повірку або паспорт на лічильник.
Відповідно до пп.9 п. 32 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 виконавець зобов’язаний забезпечити за заявою споживача постановку квартирного приладу обліку на абонентський облік у тижневий термін з дати подання такої заяви.

 

 


 

05.12.2017

vidkluchennya

Внимание!


В связи с аварийными работами на насосной станции, 05.12.2017, остановлено водоснабжение города.
В течении часа водоснабжение будет возобновлено в полном объеме.
Приносим извинения за временно причиненные неудобства.

 


 

28.11.2017

 tarif info

29 листопада 2017 року вступають в дію
нові тарифи КП «Нікопольводоканал»


Комунальне підприємство «Нікопольводоканал» повідомляє, що з 29 листопада 2017 року вступають в дію тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), встановлені постановою НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

Зменшення тарифів відбулося за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідно до якого з діючих структур тарифів було вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Нікопольводоканал» (абоненти державного сектору) з 29 листопада 2017 року складають:

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,036 за 1 м3 з ПДВ,
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 10,008 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,044 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал»(абонентів приватного сектору), відповідно до постанови НКРЕКП №1343 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141» наберуть чинності з дня, наступного за днем опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», про що буде повідомлено додатково.

Відповідно до вищевказаної постанови тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал»(абонентів приватного сектору) складатимуть:
- на централізоване водопостачання – 5,796 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- на централізоване водовідведення -  9,612 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом централізоване водопостачання та водовідведення – 15,408 грн. за 1 м3 з ПДВ.

 

Переглянути:

Повідомлення про встановлення тарифів (постанови від 02.11.2017)

Постанова №1343 (структури тарифів ЦВВ) 40 Додаток

Постанова №1343 від 02.11.2011 - тарифи ЦВВ

Постанова №1344 (структури тарифів ХВВ) 44 додаток

Постанова №1344 від 02.11.2017 - тарифи ХВВ

 

Адміністрація  КП „Нікопольводоканал”

 

 


09.11.2017

 public info

Повідомлення про зміну тарифів КП «Нікопольводоканал»

з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», про що буде повідомлено додатково.

 

Комунальне підприємство «Нікопольводоканал» повідомляє, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилося у формі відкритого слухання 02 листопада 2017 року ухвалено рішення про зміну тарифів для КП «Нікопольводоканал».
Зменшення тарифів відбулося за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідно до якого з діючих структур тарифів вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1343 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на централізоване водопостачання – 5,796 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- на централізоване водовідведення -  9,612 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом централізоване водопостачання та водовідведення – 15,408 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,036 за 1 м3 з ПДВ,
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 10,008 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,044 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Вищезазначені постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», про що буде повідомлено додатково.

Переглянути:

Повідомлення про встановлення тарифів (постанови від 02.11.2017)

Постанова №1343 (структури тарифів ЦВВ) 40 Додаток

Постанова №1343 від 02.11.2011 - тарифи ЦВВ

Постанова №1344 (структури тарифів ХВВ) 44 додаток

Постанова №1344 від 02.11.2017 - тарифи ХВВ

 

Адміністрація  КП „Нікопольводоканал”

 

 


28.09.2017

office

Оприлюднюються результати відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017-2018 р.

На виконання Постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017р. №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 26 вересня відбулося відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017-2018 р.
 
За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол відкритого обговорення вищезазначеного проекту.

Протокол відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017-2018 р.

 

 

 


 

25.09.2017

office

КП «Нікопольводоканал» інформує про відсутність зауважень і пропозицій до проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017-2018 р.

На виконання п.2.13. «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013р. за №98/22630, КП «Нікопольводоканал» повідомляє, що зауважень та пропозицій, які приймалися у період з 07.09.2017р. по 22.09.2017р. від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб до проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017-2018 р. у письмовому та/або електронному вигляді не надходило.

 

 

 


 

22.09.2017

 net woda

Внимание!

В период с 23.00 часов 29 сентября 2017 года до 14.00 часов 01 октября 2017 года КП «Никопольводоканал» будут проводиться ремонтные работы и дезинфекция на водопроводных сетях и сооружениях города, а также в селах Каменское, Менжинское, Южное, Алексеевка  с полной остановкой водоснабжения.  
В пятницу, 29 сентября с 23.00 часов до 17.00 часов 30 сентября 2017 года водоснабжение города будет отключено.
С 17.00 часов 30 сентября 2017 года до 14.00 часов  01 октября 2017 года вода будет подаваться с повышенной дозой хлора под давлением. Обращаем особое внимание жителей, что на данный период пользование водой для питьевых нужд  строго запрещено.
Просим жителей заблаговременно произвести запас питьевой воды для пользования на период времени с 23.00 часов 29 сентября до 14.00 часов 01 октября 2017 года.
Для обеспечения эффективности хлорирования и во избежание засорения фильтров водомеров не рекомендуется открывать краны подачи холодной воды с 00.00 часов 30 сентября до 06.00 часов 01 октября 2017 года. С 06.00 часов 01 октября 2017 года необходимо открыть краны, вентили и другие запорные устройства, чтобы пропустить через внутренние сети хлорную воду.
При открытии кранов после 06.00 часов 01 октября 2017 года необходимо сбросить остаток хлорированной воды до исчезновения хлорного запаха.

Поэтапно работы будут проводиться таким образом:
водоснабжение города будет полностью прекращено с 23.00 часов 29.09.2017 года до 17.00 часов 30.09.2017 года.
С 17.00 часов 30.09.2017 года до 22.00 часов 30.09.2017 года будет подаваться вода с повышенной дозой хлора, использовать в это время воду для питьевых нужд строго запрещено!
С 22.00 часов 30.09.2017 года до 06.00 часов 01.10.2017 года  городская сеть будет заполнена водой с повышенной дозой хлора для дезинфекции магистральных сетей, использовать в это время воду для питьевых нужд строго запрещено!
С 06.00 часов утра до 14.00 часов 01.10.2017 года  необходимо открыть краны, вентили и другие запорные устройства, чтобы пропустить через внутренние сети хлорную воду.
КП «Никопольводоканал» будут открыты пожарные гидранты и сливные задвижки по городу, для сброса хлорной воды из магистральных сетей.
С 14.00  01.10.2017 г. питьевое водоснабжение будет возобновлено.
Приносим извинения за временно причиненные неудобства.

Информационная служба горводоканала

 

 


 

21.09.2017

 stattya

КП «Нікопольводоканал» інформує про проведення відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік.

На виконання Постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017р. №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» КП «Нікопольводоканал» повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік, яке відбудеться 26.09.2017 р. о 14:00 в приміщенні актового залу КП «Нікопольводоканал», за адресою: м.Нікополь, вул.Перспективна, 180.
 
Особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки до 25.09.2017 р. (включно) у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: КП «Нікопольводоканал» м.Нікополь, вул.Перспективна, 180, 53219, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

 

Адміністрація  КП „Нікопольводоканал”

 

 


 

21.09.2017

 public info

Повідомлення КП «Нікопольводоканал» про схвалення НКРЕКП проектів постанов про встановлення тарифів

Комунальне підприємство «Нікопольводоканал» повідомляє, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилося у формі відкритого слухання 14 вересня 2017 року схвалено проекти постанов «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141» та  «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».
На виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проектами постанов передбачено вилучення витрат, пов’язаних з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку, з діючих структур тарифів.
Відповідно до проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на централізоване водопостачання – 5,80 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- на централізоване водовідведення -  9,61 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом централізоване водопостачання та водовідведення – 15,41 грн. за 1 м3 з ПДВ.
Відповідно до проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Нікопольводоканал» складатимуть:
- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,04 за 1 м3 з ПДВ,
- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 10,01 грн. за 1 м3 з ПДВ,
- разом послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,05 грн. за 1 м3 з ПДВ.
З вищезазначеною інформацією можна ознайомитися на сайті НКРЕКП у розділі «Засідання НКРЕКП»/ «Матеріали до засідань у вересні  2017 року» /  «Матеріали до засідання 14.09.2017» http://www.nerc.gov.ua/?id=27385
Вищезазначені постанови набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Переглянути:

Структура тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Структура тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

Адміністрація  КП „Нікопольводоканал”

 

 


 

07.09.2017

office

Повідомлення про повторне оприлюднення проекту  Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017 рік.


    Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013р. за №98/22630, КП «Нікопольводоканал» розроблено проект інвестиційної програми на 2017р.

    Заходами інвестиційної програми є:
-    встановлення приладів загальнобудинкового обліку водопостачання в м.Нікополь;
-    капітальний ремонт аварійного водопроводу діаметром 500 мм на водопровідній насосній станції по вул. Межова (Щорса), 2;
-    придбання зварювального апарату для терморезисторної зварки поліетиленових труб;
-    встановлення вузлів обліку стічних вод на каналізаційних насосних станціях «Головна» та «КНС-2/5» та каналізаційних очисних спорудах міста.

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок амортизаційних відрахувань, які передбачені в структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Впровадження вищезазначених заходів забезпечить:
-    оснащення комерційним обліком споживання води абонентами багатоповерхових житлових будинків – дозволить підвищити контроль та раціональність водоспоживання;
-    зменшення втрат води;
-    зменшення питомих витрат та втрат ресурсів;
-    зменешення енергоспоживання;
-    підвищення якості послуг;
-    забезпечення технологічного обліку - впровадження сучасних  ефективних  приладів  обліку стоків на каналізаційних насосних станціях та каналізаційних очисних спорудах.

Повторне оприлюднення проводиться у зв'язку із коригуванням суми фінансування заходу «Встановлення приладів загальнобудинкового обліку водопостачання в м.Нікополь» після отримання експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 22.09.2017р. за адресою: 53219, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180, тел. (05662) 3-35-00, або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Переглянути Інвестиційну програму КП «Нікопольводоканал» на 2017 рік.

Переглянути Додаток №5 Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017 рік.

 

 

 


 

31.07.2017

office

КП «Нікопольводоканал» інформує про відсутність зауважень і пропозицій до проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік.

На виконання п.2.13. «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013р. за №98/22630, КП «Нікопольводоканал» повідомляє, що зауважень та пропозицій, які приймалися у період з 10.07.2017р. по 26.07.2017р. від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих осіб до проекту Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік у письмовому та/або електронному вигляді не надходило.

 

 


 

19.05.2017 

Внимание!


В период с 23-00 26 мая 2017 г. до 22-00 28 мая 2017 г. КП «Нікопольводоканал» будут проводиться ремонтные работы и дезинфекция на водопроводных сетях и сооружениях города, а также в селах Каменское, Менжинское, Южное, Алексеевка с полной остановкой водоснабжения.
В пятницу, 26 мая с 23-00 до 00-00 часов 28 мая 2017 года водоснабжение города будет отключено.
С 00-00 до 22-00 28 мая 2017 г. вода будет подаваться с повышенной дозой хлора под давлением. Обращаем особое внимание жителей, что на данный период пользование водой для питьевых нужд строго запрещено.

 

Просим жителей заблаговременно произвести запас питьевой воды для пользования на период времени с 23-00 26 мая до 22-00 28 мая 2017 года.

 

Для обеспечения эффективности хлорирования и во избежание засорения фильтров водомеров не рекомендуется открывать краны подачи холодной воды с 00-00 часов 28 мая до 10-00 часов 28 мая 2016 года. С 10-00 часов 28 мая необходимо открыть краны, вентили и другие запорные устройства, чтобы пропустить через внутренние сети хлорную воду.

 

При открытии кранов после 10 часов утра 28 мая необходимо сбросить остаток хлорированной воды до исчезновения хлорного запаха.
Обращаем Ваше внимание, что водоснабжение города будет полностью прекращено с 00-00 27.05.2017 г. до 00-00 28.05.2017 г.
С 00-00 28.05.2017 г. до 22-00 28.05.2017 г. будет подаваться вода с повышенной дозой хлора, использовать воду для питьевых нужд строго запрещено!
С 22-00 28.05.2017 г. питьевое водоснабжение будет возобновлено.

 

Приносим извинения за временно причиненные неудобства.

 

Информационная служба горводоканала

 


 

18.07.2017

net woda

Внимание!


В связи с проведением работ по переподключению трубопровода питьевого водоснабжения на 3-м участке, 19.07.2017г. с 9.00 будет прекращена подача воды в районе от ул. 9-Января до ул. Воинов Интернационалистов.
Водоснабжение будет восстановлено в полном объеме после проведения работ.

 


 

11.05.2017

Шановні абоненти,
які користуються субсидієй для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення !
Для врегулювання питання, щодо призначення та використання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення Кабінет Міністрів затвердив порядок повернення залишків невикористаних субсидій в держбюджет. Про що свідчить Постанова «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» № 300 від 26.04.2017 року. Постанова вступила в силу з 01.05.2017 року.
Відповідно вищевказаної Постанови №300 внесені зміни до Постанови №534 від 23.08.2016 року. Постанова №534 забов’язує виробників послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення виконати перерахунки та повернути невикористані субсидії в бюджет.
В нових квитанціях, які надійдуть по підсумкам травня, абоненти вже не побачуть великих переплат. Згідно рішення уряду частина нарахованої субсидії за попередній опалювальний сезон з їх особових рахунків спишуть та повернуть до бюджету.
Абонентам по яким виконані перерахунки за невикористані субсидії не потрібно турбуватися. Тому що фактично доводиться повертати в державний бюджет лише залишки невикористаної субсидії.
Абоненти зможуть побачити суми повернення в травневих рахунках за послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення.
Така процедура буде проводитися щорічно.

Звертаємо Вашу увагу!

Для правильних нарахувань та використання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення просимо абонентів, які користуються субсидією надавати щомісячно показники приладів обліку у період з 27 числа по 30 число звітного місяця.
Обов’язково надавати показники приладу обліку на 1 жовтня (до початку опалювального сезону) та після цього абонентам приватного сектора утеплювати колодязі, а також обов’язково надавати показники на 30 квітня (після закінчення опалювального сезону)
Передати показники лічильника та дізнатися інформацію, щодо стану особового рахунку можна у телефонному режимі за телефонами: 3-75-83, 3-34-00, мобільного 068 857 52 01, 095 129 63 84 та на сайті КП «Нікопольводоканал».


 

11.07.2017

vidkluchennya

Внимание!


В связи с ремонтными работами на трубопроводе, 11 июля 2017 года, c 12.30 была перекрыта подача воды по ул.Добролюбова, ул.Учительская, ул.Кольцова.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания ремонтных работ.
Приносим извинения за временно причиненные неудобства.

 


 

28.04.2017

КП «Нікопольводоканал»
оголошує набір працівників за фахом:


- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-го розряду. Місячний оклад - 4435грн.
- слюсар аварійно - відновлювальних робіт 5-го разряду. Місячний оклад - 4435грн.
- машиніст екскаватора 5-го разряду. Місячний оклад - 5972грн.
- муляр. Місячний оклад - 3200грн.
- електрогазозварник 5-го разряду. Місячний оклад - 4435грн.
Контактний телефон: 3-35-00.
Документи приймаються за адресою:
вул. Перспективна, 180, відділ кадрів, каб. № 308.
До заяви додаються документи про освіту та трудова книжка.


 

10.07.2017

 public info

Повідомлення про оприлюднення проекту
Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017 рік.

   
Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013р. за №98/22630, КП «Нікопольводоканал» розроблено проект інвестиційної програми на 2017р.

    Заходами інвестиційної програми є:
-    встановлення приладів загальнобудинкового обліку водопостачання в м.Нікополь;
-    капітальний ремонт аварійного водопроводу діаметром 500 мм на водопровідній насосній станції по вул. Межова (Щорса), 2;
-    придбання зварювального апарату для терморезисторної зварки поліетиленових труб;
-    встановлення вузлів обліку стічних вод на каналізаційних насосних станціях «Головна» та «КНС-2/5» та каналізаційних очисних спорудах міста.

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок амортизаційних відрахувань, які передбачені в структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Впровадження вищезазначених заходів забезпечить:
-    оснащення комерційним обліком споживання води абонентами багатоповерхових житлових будинків – дозволить підвищити контроль та раціональність водоспоживання;
-    зменшення втрат води;
-    зменшення питомих витрат та втрат ресурсів;
-    зменешення енергоспоживання;
-    підвищення якості послуг;
-    забезпечення технологічного обліку - впровадження сучасних  ефективних  приладів  обліку стоків на каналізаційних насосних станціях та каналізаційних очисних спорудах.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 26.07.2017р за адресою: 53219, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180, тел. (05662) 3-35-00, або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Завантажити  - Інвестпрограма КП Нікопольводоканал на 2017р

Завантажити  - Додаток 5 до інвестпрограми

 


 

26.04.2017

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!
КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ» ПОВІДОМЛЯЄ:


У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СВЯТАМИ 01, 02, 08, 09 ТРАВНЯ 2017р.
КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ»
НЕ ПРАЦЮЄ.

АДМІНІСТРАЦІЯ


 

22.06.2017

 Внимание! 

В связи с ремонтными работами на трубопроводе питьевого водоснабжения по адресу ул. Шевченко 79, 22 июня 2017 года, была перекрыта подача воды по ул. Шевченко от ул. Крепака до ул. В. Усова.
Водоснабжение будет возобновлено в полном объеме после окончания ремонтных работ.
Приносим извинения за временно причиненные неудобства.


 

11.04.2017

Робота з боржниками у приватному секторі.

КП «Нікопольводоканал» розпочинає роботу по обмеженню водопостачання боржникам приватного сектору.
Внаслідок систематичної несплати за отримані послуги, заборгованість вказаних абонентів склала 3,31 млн.грн. Близько 400 абонентів мають заборгованість понад 1тис. грн.
КП «Нікопольводоканал» (далі КП) закликає мешканців приватних будинків не ухилятися від дотримання вимог чинного законодавства та не накопичувати заборгованість. Це гарантуватиме якість та безпечність отриманих послуг, а також дозволить уникнути труднощів, спричинених примусовим відключенням та позовами до суду, які застосовуватимуться до безвідповідальних користувачів.
Вирішити питання із заборгованістю можна шляхом укладення договору реструктуризації
КП завжди готове іти на зустріч клієнтам та шукати спільні шляхи виходу з проблемних ситуацій. Так, якщо скрутні життєві обставини призвели до виникнення заборгованості за отримані послуги з холодного водопостачання та/або водовідведення, КП пропонує споживачам не накопичувати борги далі, а укласти договір реструктуризації на найменш обтяжливих для себе умовах.
Адже підхід до кожного окремого випадку індивідуальний: КП разом з мешканцями визначає оптимальні графіки та суми щомісячних платежів для повного погашення заборгованості.
При цьому основна вимога підприємства – дотримання клієнтом погоджених строків повернення частин боргу, а також повна і своєчасна сплата поточних нарахувань.
Для оформлення договору реструктуризації до абонентського відділу КП (вул. Перспективна,180 каб.№109) потрібно надати відповідну заяву, а у разі відсутності у боржника договору на водопостачання додати копії:
- першої та другої сторінок (останнє місце реєстрації) паспорту або іншого документа, що підтверджує особу;
- довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (або сторінки паспорта з відміткою про відмову в отриманні ідентифікаційного номеру);
- документів, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму чи оренди та інше).
У разі неможливості надання ксерокопій, достатньо мати документи при собі: працівники КП самостійно знімуть копії та внесуть відповідну інформацію до договору реструктуризації.
Звертаємо увагу, документи мають бути діючими (актуальними) та відповідати чинному законодавству України.
Статистика свідчить, що переважна більшість боржників – люди з достатніми статками, які цілком здатні сплачувати за житлово-комунальні послуги, однак свідомо ухиляються від цього. Споживачі, які, дійсно, через певні життєві обставини не мають можливість оплатити рахунки, як правило, звертаються до КП для врегулювання питання у досудовому порядку.
Кошти, які надходять від мешканців, мають цільове направлення: вони йдуть на ремонт та підтримання у належному стані мереж, устаткування станцій, загалом на модернізацію водопровідно-каналізаційного господарства, за них КП закуповує реагенти для очистки води та стоків, паливно-мастильні матеріали, оплачує електроенергію тощо.
Відтак не оплачені мешканцями рахунки за холодну воду та водовідведення – це недоотримання КП коштів, які б могли бути спрямовані на забезпечення виробничих процесів та покращення якості послуг для нікопольців.
Довідково
У разі виникнення заборгованості за холодну воду та/або водовідведення її необхідно сплатити до 10 числа наступного місяця. Адже відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний оплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.
Згідно із ст. 625 Цивільного кодексу України боржник не звільняється від відповідальності у зв'язку з неможливістю виконання грошового зобов'язання.
У разі несплати боргу у встановлені строки підприємство змушене стягнути його в судовому порядку з урахуванням судового і виконавчого зборів.
Нагадуємо, з питань щодо заборгованості за послуги водопостачання Ви можете звертатися за телефонами: 3-75-83; 068-857-52-01; 095-129-63-84.