Абонентам

Для укладення договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення у випадках зміни власника квартири чи будинку, при відсутності договору чи при закінченні його дії необхідно пред'явити:
1. Паспорт власника квартири, будинку чи основного квартиронаймача.
2. Правовстановчі документи на квартиру чи будинок (договір купівлі-продажу, свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власність, тощо).
3. У випадку смерті основного квартиронаймача - свідоцтво про смерть.
4. Довідку про реєстрацію осіб в квартирі чи будинку від КП ЖЕК, ТОВ Керуюча компанія "КомЕнерго-Нікополь", ОСББ, квартального комітету.
5. Технічний паспорт та домову книгу на будинок для власників будинків.
Для підписання зобов'язання про реструктуризацію заборгованості за водоспоживання необхідно надати:
1. Паспорт та ІНН власника квартири, будинку чи основного квартиронаймача.
2. Правовстановчі документи на квартиру чи будинок (договір купівлі-продажу, свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власність, тощо).


Завантажити документ:

 

public info

Повідомлення про оприлюднення проекту
Інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2017 рік.
    
Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013р. за №98/22630, КП «Нікопольводоканал» розроблено проект інвестиційної програми на 2017р.

    Заходами інвестиційної програми є:
-    встановлення приладів загальнобудинкового обліку водопостачання в м.Нікополь;
-    капітальний ремонт аварійного водопроводу діаметром 500 мм на водопровідній насосній станції по вул. Межова (Щорса), 2;
-    придбання зварювального апарату для терморезисторної зварки поліетиленових труб;
-    встановлення вузлів обліку стічних вод на каналізаційних насосних станціях «Головна» та «КНС-2/5» та каналізаційних очисних спорудах міста.

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок амортизаційних відрахувань, які передбачені в структурі тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Впровадження вищезазначених заходів забезпечить:
- оснащення комерційним обліком споживання води абонентами багатоповерхових житлових будинків – дозволить підвищити контроль та раціональність водоспоживання;
-    зменшення втрат води;
-    зменшення питомих витрат та втрат ресурсів;
-    зменешення енергоспоживання;
-    підвищення якості послуг;
-    забезпечення технологічного обліку - впровадження сучасних  ефективних  приладів  обліку стоків на каналізаційних насосних станціях та каналізаційних очисних спорудах.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 26.07.2017р за адресою: 53219, м. Нікополь, вул. Перспективна, 180, тел. (05662) 3-35-00, або на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Завантажити  - Інвестпрограма КП Нікопольводоканал на 2017р

Завантажити  - Додаток 5 до інвестпрограми

 

 

vodomer minregion Національна улювання у х послуг (далі - НКРЕкомісія, що здійснює державне регКП), росферах енергетики та комунальнизглянула лист комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Нікопольської міської ради (далі - КП «Нікопольводоканал») щодо порядку повірки квартирних засобів обліку води від 06.03.2015 і в межах повноважень повідомляє.
vodomer minregion Роз'яснення щодо повірки квартирних засобів обліку
vodomer minregion Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Стосовно повірки, демонтажу та монтажу (у тому числі розпломбування та опломбування) після повірки приладів обліку холодної, гарячої води та теплової енергії
 .
pravila - Структура тарифів КП "Нікопольводоканал"

 

vodomer

- Інформація про повірку квартирних водолічильників (діючи законодавчі вимоги)

- Інформація Міністерства з питань житлово-комунального господарства України щодо надання роз'яснення стосовно повірки квартирних водолічильників

dolgi  - БОРГИ ЗА СПОЖИТУ ВОДУ ПО СЕЛИЩАМ: КАМ'ЯНСЬКЕ, МЕНЖИНСЬКЕ та ОЛЕКСІЇВКА.

 

pravila - Правила приймання та скиду (водовідведення) стічних вод підприємств до системи каналізації м. Нікополя.

 

 recommendation  - КП "Нікопольводоканал" наполегливо рекомендує встановлювати на технічну воду фільтр-відстійник.

 

privat24 - Зразок сплати послуг КП "Нікопольводоканал" через Приват24.

 

stattya - Стаття. В ногу з інтернет технологіями 23.05.12.

 

ЕРЦ - Єдиний розрахунковий центр по прийманню платежів.

 

postanova - Постанова №163 від 14.03.2014р. "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "НВУВКГ" НМР для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)."

 

рішення - Рішення Про встановлення КП «НВУВКГ» тарифу на  послугу з постачання  технічної води  жителям кварталів №№1,2,3,4,5,6,7,10,22 для поливу садів, городів та присадибних ділянок

 

рішення - Інформація про тарифи на послуги водопостачання по базових підприємствах станом на 1 квітня 2014 року